Műsortábla

Szerda

CsűrTAKATTTUKAKERETErdei Iskola / Központ
18:00
18:00 ~ 20:00
electronic
19:00
20:00
20:00 ~ 22:00
house
21:00
21:00 ~ 23:00
new wave rap
21:00 ~ 23:00
pop
22:00
22:00 ~ 00:00
house
22:00 ~ 00:00
energetic | lötyi punk
23:00
23:00 ~ 02:00
electro | techno
23:00 ~ 01:00
power pop
00:00
00:00 ~ 02:00
house | leftfield
00:30 ~ 05:00
bass | sunshine | tropical
01:00
02:00
02:00 ~ 04:00
electro
02:00 ~ 04:00
break | house
03:00
04:00
04:00 ~ 06:00
techno | trance
04:00 ~ 06:00
house
05:00
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Csűr

21:00 | Kapitány Máté, Lil Frakk, Ress ~ new wave rap
23:00 | Lau B2B Aurin ~ electro | techno
02:00 | CT Kidobó ~ electro
04:00 | CRB ~ techno | trance

TAKATTTUKA

18:00 | Mill Burray ~ electronic
20:00 | Akos V ~ house
22:00 | Falcao ~ house
00:00 | DJ Crimson ~ house | leftfield
02:00 | Yorgos ~ break | house
04:00 | Krudy Cocktail Club ~ house

KERET

21:00 | Wobe ~ pop
23:00 | Zsoké & Gyöbci ~ power pop

Erdei Iskola / Központ

22:00 | Hakumba ~ energetic | lötyi punk
00:30 | Hataah & Stas & Huskyjoe ~ bass | sunshine | tropical

Csütörtök

Magyar Zene Háza Székelykapu NagyszínpadCsűrCsodaszarvasÁrokTAKATTTUKAKERETErdei Iskola / Központ
17:00
17:00 ~ 18:00
jazz funk
18:00
18:00 ~ 19:00
emotional hiphop
18:00 ~ 19:00
afro beat
18:00 ~ 18:30
alternatív rock
19:00
19:00 ~ 20:00
folk rock
19:00 ~ 19:30
folk pop
19:45 ~ 20:45
electronica | rnb
19:30 ~ 20:30
experimental | techno
20:00
20:00 ~ 21:00
random jam
20:00 ~ 20:30
indie pop
20:45 ~ 21:45
hiphop | rap
20:45 ~ 21:45
experimental | techno
21:00
21:00 ~ 22:00
free jazz
21:00 ~ 22:00
power pop | rock
21:00 ~ 23:00
21:30 ~ 22:30
hiphop | pop
22:00
22:00 ~ 00:00
house | techno
22:00 ~ 23:30
techno
22:00 ~ 23:30
22:30 ~ 23:30
acoustic | folk
23:00
23:15 ~ 00:15
alternative rock | indie rock
23:00 ~ 23:45
electronic
23:30 ~ 01:30
techno | trance
00:00
00:00 ~ 03:00
house | rave
00:00 ~ 00:30
post punk
00:00 ~ 06:00
hiphop | rap
01:00
01:00 ~ 02:00
ethno | gipsy | punk
01:00 ~ 01:45
glitch core | very fast
01:30 ~ 04:00
rave | techno | trance
02:00
02:00 ~ 04:00
organic
02:00 ~ 03:30
hyperpop
03:00
03:00 ~ 07:00
house | techno
03:30 ~ 04:30
eclectic freestyle
04:00
04:00 ~ 05:30
techno | trance
04:00 ~ 06:00
organic
04:30 ~ 06:00
eclectic freestyle
05:00
05:30 ~ 07:00
neotrance | trance
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Magyar Zene Háza Székelykapu Nagyszínpad

18:00 | HOLI ~ emotional hiphop
19:45 | Tirzah ~ electronica | rnb
21:30 | Sega Bodega ~ hiphop | pop
23:15 | Platon Karataev ~ alternative rock | indie rock
01:00 | Bohemian Betyars ft. Parno Graszt ~ ethno | gipsy | punk

Csűr

20:45 | 6363 ~ hiphop | rap
22:00 | Alexandr ~ house | techno
00:00 | Eris Drew & Octo Octa ~ house | rave
03:00 | Menishu B2B Klayman ~ house | techno

Csodaszarvas

19:30 | Yinna (live) ~ experimental | techno
20:45 | Rosa Anschütz (live) ~ experimental | techno
22:00 | 3en ~ techno
23:30 | CRIME ~ techno | trance
01:30 | Anetha ~ rave | techno | trance
04:00 | Hexcode ~ techno | trance
05:30 | Slym ~ neotrance | trance

Árok

17:00 | Jazzbois ~ jazz funk
19:00 | Mordái ~ folk rock
21:00 | Qiyan ~ free jazz
23:00 | Smooglers ~ electronic

TAKATTTUKA

18:00 | Betá Betá ~ afro beat
20:00 | Hari Drama ~ random jam
22:00 | Maron ~
02:00 | Manura'e ~ organic
04:00 | AzAz ~ organic

KERET

18:00 | Hűvös ~ alternatív rock
19:00 | Pandóra Projekt ~ folk pop
20:00 | Towpe ~ indie pop
21:00 | Felső Tízezer ~ power pop | rock
22:30 | Barkóczi Noémi ~ acoustic | folk
00:00 | Denevér ~ post punk
01:00 | Megtűrtek ~ glitch core | very fast
02:00 | Hyperpop Hungary ~ hyperpop
03:30 | Zorz ~ eclectic freestyle
04:30 | Vadbotond ~ eclectic freestyle

Erdei Iskola / Központ

21:00 | Tenner & Togay ~
00:00 | Barcode ~ hiphop | rap

Péntek

Magyar Zene Háza Székelykapu NagyszínpadCsűrCsodaszarvasÁrokTAKATTTUKAKERETErdei Iskola / KözpontErdei rave
12:00
12:00 ~ 14:00
house
13:00
14:00
14:00 ~ 15:00
electronic
15:00
15:00 ~ 16:00
funky electronic
16:00
16:00 ~ 17:30
electronic
17:00
17:00 ~ 18:00
Melancholic Rock | Noir Pop
17:30 ~ 19:00
electronic
18:00
18:00 ~ 19:00
indie pop
18:00 ~ 20:30
new wave hiphop
18:00 ~ 19:00
indie
18:00 ~ 18:30
pop
19:00
19:00 ~ 20:00
instrumentális posztrock
19:00 ~ 19:30
rock
19:00 ~ 20:30
electronic
19:45 ~ 20:45
psychedelic live electro
19:30 ~ 22:30
experimental
20:00
20:00 ~ 22:00
break | house | techno
20:00 ~ 21:00
ethno
20:00 ~ 20:30
punk | rock
20:30 ~ 22:00
industrial | techno
21:00
21:00 ~ 22:00
experimental art rock
21:00 ~ 21:30
feminista trap
21:30 ~ 22:30
alternative rock | electro | rock
22:00
22:00 ~ 00:00
electronic | leftfield
22:00 ~ 23:30
organic techno
22:00 ~ 00:00
electronic
22:00 ~ 22:45
hiphop
22:00 ~ 00:00
industrial | techno
23:00
23:15 ~ 00:15
rock
23:00 ~ 00:30
hiphop
23:30 ~ 01:00
psy | trance
00:00
00:00 ~ 01:00
breakbeat | house | trance
00:00 ~ 03:00
melodic techno
00:30 ~ 02:00
karaoke
01:00
01:00 ~ 02:00
art fart pop
01:00 ~ 03:30
house
01:00 ~ 02:30
goa | psy
02:00
02:00 ~ 04:00
dancehall | reggaeton
02:00 ~ 06:00
hiphop
02:00 ~ 04:00
ebm | techno
02:30 ~ 04:00
psy | tribal
03:00
03:00 ~ 07:00
dark disco
03:30 ~ 07:00
break | house | techno
04:00
04:00 ~ 05:30
goa | psy
04:00 ~ 06:00
techno
05:00
05:30 ~ 07:00
psy | techno
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Magyar Zene Háza Székelykapu Nagyszínpad

18:00 | Damara ~ indie pop
19:45 | Freakin' Disco ~ psychedelic live electro
21:30 | Elefánt ~ alternative rock | electro | rock
23:15 | Black Midi ~ rock
01:00 | Ricsárdgír ~ art fart pop

Csűr

18:00 | On The Low ~ new wave hiphop
22:00 | Gilbert Pomelo ~ electronic | leftfield
00:00 | Sansibar ~ breakbeat | house | trance
01:00 | Route 8 ~ house
03:30 | Pizza Amore ~ break | house | techno

Csodaszarvas

20:00 | Roland Handrick ~ break | house | techno
22:00 | Siblicity - Live ~ organic techno
23:30 | Nova Gravity ~ psy | trance
01:00 | Tsubi ~ goa | psy
02:30 | Hellquist ~ psy | tribal
04:00 | Wegha ~ goa | psy
05:30 | Katamii ~ psy | techno

Árok

17:00 | Henri Gonzo és a Papírsárkányok ~ Melancholic Rock | Noir Pop
19:00 | Törzs ~ instrumentális posztrock
21:00 | Dorota ~ experimental art rock

TAKATTTUKA

18:00 | The Keeymen ~ indie
20:00 | Hét Hat Club ~ ethno
22:00 | Greg Orca ~ electronic
00:00 | Patajana + Lilith's Rib ~ melodic techno
03:00 | Vedat Akdağ b2b Oğulcan Eki ~ dark disco

KERET

18:00 | Boebeck ~ pop
19:00 | Csillagrablók ~ rock
20:00 | Hocuspony ~ punk | rock
21:00 | BeBe ~ feminista trap
22:00 | FILO ~ hiphop
23:00 | Wavy ~ hiphop
00:30 | KARAOKEY ~ karaoke
02:00 | DJ Fazsy ~ dancehall | reggaeton

Erdei Iskola / Központ

19:30 | Exiles ~ experimental
02:00 | Vatsa ~ hiphop

Erdei rave

12:00 | Sandor b2b TB ~ house
14:00 | Zenezene (live) ~ electronic
15:00 | Sacafunk ~ funky electronic
16:00 | Summit ~ electronic
17:30 | Acideal ~ electronic
19:00 | Adom & Kimon ~ electronic
20:30 | Hek9 & Martin Forian ~ industrial | techno
22:00 | Aga2l ~ industrial | techno
02:00 | Adam Krasz b2b Max Sinclair ~ ebm | techno
04:00 | Obwigszyh b2b NVKP ~ techno

Szombat

Magyar Zene Háza Székelykapu NagyszínpadCsűrCsodaszarvasÁrokTAKATTTUKAKERETErdei Iskola / KözpontErdei rave
13:00
13:00 ~ 15:30
electronic
14:00
15:00
15:30 ~ 17:00
organic
16:00
16:15 ~ 17:15
dreamy lo-fi pop
16:00 ~ 19:00
techno
16:00 ~ 16:30
hálószobapop | indie | lofi pop | pop
17:00
17:00 ~ 17:30
sexy hungarian sanzon
17:00 ~ 20:00
disco | house | upbeat
18:00
18:00 ~ 19:00
hiphop | rap
18:00 ~ 18:30
emo | pop | rock
19:00
19:00 ~ 23:00
techno
19:00 ~ 20:00
experimental | spoken word
19:00 ~ 19:30
rock | zümmzümm
19:45 ~ 20:45
psych-rock | synth-wave
20:00
20:00 ~ 21:00
gipsy
20:00 ~ 20:30
indie rock
20:00 ~ 21:30
disco | house | upbeat
20:30 ~ 21:30
hardcore
21:00
21:00 ~ 22:00
experimental ritual
21:00 ~ 21:30
artpop
21:30 ~ 22:30
electro folk
22:00
22:00 ~ 23:30
live techno
22:00 ~ 22:45
indie rock | neo-blues
22:00 ~ 06:00
experimental | free | hardcore
22:30 ~ 23:30
electronic | experimental | hiphop | pop
22:30 ~ 01:00
dance | folk
23:00
23:15 ~ 00:15
rock
23:00 ~ 01:00
techno
23:15 ~ 00:00
hiphop | rap
23:30 ~ 01:30
break | house | techno
23:30 ~ 02:00
disco | house
00:00
00:00 ~ 02:30
pop
01:00
01:00 ~ 02:00
live electro
01:00 ~ 03:00
techno
01:30 ~ 03:30
breakbeat | house | trance
02:00
02:00 ~ 03:00
dubtechno | house
02:00 ~ 05:00
02:30 ~ 05:00
scooter
03:00
03:00 ~ 06:00
techno
03:00 ~ 05:00
house
04:00
05:00
05:00 ~ 07:00
minimal | techno
06:00
07:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Magyar Zene Háza Székelykapu Nagyszínpad

16:15 | Mayberian Sanskülotts ~ dreamy lo-fi pop
18:00 | Beton.Hofi ~ hiphop | rap
19:45 | Middlemist Red ~ psych-rock | synth-wave
21:30 | Дeva ~ electro folk
23:15 | Gilla Band ~ rock
01:00 | Analog Balaton ~ live electro

Csűr

22:30 | Loraine James ~ electronic | experimental | hiphop | pop
23:30 | Switch Nollie ~ break | house | techno
01:30 | D. Tiffany ~ breakbeat | house | trance

Csodaszarvas

16:00 | Mode & Valens ~ techno
19:00 | Marcus Henriksson ~ techno
23:00 | Dork ~ techno
01:00 | Ben Sims ~ techno
03:00 | Isu ~ techno

Árok

19:00 | Moor Mother ~ experimental | spoken word
21:00 | Decolonize Your Mind Society ~ experimental ritual

TAKATTTUKA

20:00 | Kale Lulugyi ~ gipsy
22:00 | The Acoustic Manual Techno Party ~ live techno
23:30 | Moonbase Patel Disco ~ disco | house
02:00 | Bekø (live) ~ dubtechno | house
03:00 | Jaffa Surfa ~ house
05:00 | Erro ~ minimal | techno

KERET

16:00 | Laura ~ hálószobapop | indie | lofi pop | pop
17:00 | Szalai Anna és Dorozsmai Gergő ~ sexy hungarian sanzon
18:00 | Human Ramen ~ emo | pop | rock
19:00 | Darage ~ rock | zümmzümm
20:00 | The Swamp Creatures ~ indie rock
21:00 | Sophie M ~ artpop
22:00 | Samurai Drive ~ indie rock | neo-blues
23:15 | Co lee ~ hiphop | rap
00:00 | Bianka+Lujza ~ pop
02:30 | Alpáré ~ scooter

Erdei Iskola / Központ

20:30 | Touch ~ hardcore
22:30 | Gáska: Táncház ~ dance | folk
02:00 | Központ Dj-k ~

Erdei rave

13:00 | Badaro ~ electronic
15:30 | Telemala ~ organic
17:00 | Gui Scott ~ disco | house | upbeat
20:00 | Adis Is Ok ~ disco | house | upbeat
22:00 | Davoria ~ experimental | free | hardcore

Néhány korábban bejelentett programot sajnos nem várt szervezési nehézségek miatt nem tudunk megvalósítani idén. Egészen pontosan a Várkonyi Csibészek, Ata Kak, Yanamaste, upsammy és Moxie fellépése nem fog tudni megvalósulni az idei fesztiválon. Az ő fellépésüket igyekszünk valamilyen formában mihamarabb pótolni, legyen ez akár jövő évi fesztivál fellépés vagy őszi/téli klubshow. Az okozott kellemetlenségekért ne haragudjatok, bízunk benne, hogy a rengeteg program kárpótol benneteket.