Nemzene Programtábla

Csütörtök

10:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Csűr
Játszóház
12:00 ~ 17:00
Trolletetés (Tünet Együttes)
16:30 ~ 17:30
Árok
Gondolat-szabaduló szoba
13:00 ~ 14:00
TAKATTTUKA
Pottery workshop
12:00 ~ 17:00
Tandem - kollektív rajzgyakorlatok
12:00 ~ 15:00
GoAerobic
15:00 ~ 16:00
Erdei Iskola / Központ
Tilos az Á: Irodalomterápia
13:00 ~ 15:00
The hero's daydream
15:00 ~ 17:00
Illusion of Matter (Kozma Johanna)
18:00 ~ 19:00
Civil udvar
Tasz - Jogtudatossági kvízjáték, Bagázs - Beavatkozol vagy kimaradsz? Interaktív workshop
14:00 ~ 18:00
Napközi
Herb Farm
12:00 ~ 16:00
Sötét titkok
14:00 ~ 17:00
Mező
Active O2 Röpirádó
14:00 ~ 16:00
Oázis
Repeta x Munch - közösségi reggeli
10:00 ~ 12:00
Handpan és hangtál hangfürdő
13:00 ~ 14:00
SH37 filmvetítés
13:40 ~ 00:00
Acroyoga
11:00 ~ 13:00
Chikung
14:00 ~ 15:00
Orgazmikus hétköznapok
15:00 ~ 16:30
Utazás Faremidóba (TÁP Színház)
21:00 ~ 23:00
Agyad Eldobod
15:00 ~ 17:00
Szépítkezde
KolorZ
16:00 ~ 20:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Csűr

12:00 | Játszóház

Csodaszarvas

Árok

TAKATTTUKA

15:00 | GoAerobic

Erdei Iskola / Központ

Civil udvar

Napközi

12:00 | Herb Farm

Mező

Oázis

11:00 | Acroyoga
14:00 | Chikung

Szépítkezde

16:00 | KolorZ

Péntek

10:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Csűr
Játszóház
12:00 ~ 17:00
Levegőt (Free SZFE)
16:00 ~ 17:00
Csodaszarvas
Merengő podcast az irodalom és színház pszichológiai alkalmazásáról / Dr. Kőváry Zoltán, Paskuj Panka és Zoltán Áron
15:00 ~ 16:00
Árok
Gondolat-szabaduló szoba
13:00 ~ 14:00
TAKATTTUKA
Tandem - kollektív rajzgyakorlatok
12:00 ~ 15:00
Pottery workshop
12:00 ~ 17:00
Erdei Iskola / Központ
Tilos az Á: Kreatív nyelvi workshop
13:00 ~ 15:00
The hero's daydream
15:00 ~ 17:00
László Károlyné (Juhász Adél)
17:00 ~ 18:00
Civil udvar
Nane - Interaktiv szexedukáció, Helsinki - Fegyveres Péter kártyajáték, Amnesty - Emberi jogi tuti totó és lmbtq twister
14:00 ~ 18:00
Napközi
Herb Farm
12:00 ~ 16:00
Coffewear workshop
13:00 ~ 16:00
Fankapanka hímző workshop
14:00 ~ 17:00
Sötét Titkok
14:00 ~ 17:00
Mező
Active O2 Röpirádó
14:00 ~ 16:00
Oázis
Repeta x Munch - közösségi reggeli
10:00 ~ 12:00
Handpan és hangtál hangfürdő
13:00 ~ 14:00
SH37 filmvetítés
13:40 ~ 00:00
Yologa x Ronaldo Gosling
11:00 ~ 12:00
Chikung
14:00 ~ 15:00
Női kör
15:00 ~ 16:00
Utazás Faremidóba(TÁP Színház)
21:00 ~ 23:00
Agyad Eldobod
15:00 ~ 17:00
Szépítkezde
KolorZ
16:00 ~ 20:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Csűr

12:00 | Játszóház

Csodaszarvas

Árok

TAKATTTUKA

15:00 | YogaTribe

Erdei Iskola / Központ

Civil udvar

Napközi

12:00 | Herb Farm

Mező

Oázis

14:00 | Chikung
15:00 | Női kör

Szépítkezde

16:00 | KolorZ

Szombat

10:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Csűr
Játszóház
12:00 ~ 17:00
Átmenet (Szász Zsófia és Bitó Katalin)
17:00 ~ 18:00
Árok
Gondolat-szabaduló szoba
13:00 ~ 14:00
TAKATTTUKA
Tandem - kollektív rajzgyakorlatok
12:00 ~ 15:00
Technobalett
17:00 ~ 18:00
Pottery workshop
12:00 ~ 17:00
Darkness fitness
14:30 ~ 15:30
Erdei Iskola / Központ
Hastánc
15:00 ~ 16:00
Deep Fake (Farkas Gergő Dávid)
18:00 ~ 19:00
Civil udvar
LMBTQIA+ Élő Könyvtár
12:00 ~ 16:00
Amigos - Élmenypedagógiai foglalkozás, Autonómia - Mi a szupererőd? játék és kreatív foglalkozás
14:00 ~ 18:00
Napközi
Coffewear workshop
13:00 ~ 16:00
Fankapanka hímző workshop
14:00 ~ 17:00
Mező
Active O2 Röpirádó
14:00 ~ 16:00
Kivonatok (Pataky Klári)
16:00 ~ 17:00
Oázis
Repeta x Munch - közösségi reggeli
10:00 ~ 12:00
Handpan és hangtál hangfürdő
12:00 ~ 13:00
Rapé medicina
13:00 ~ 15:00
Yologa x Ronaldo Gosling
11:00 ~ 12:00
SH37 filmvetítés
13:40 ~ 00:00
Szépítkezde
KolorZ
16:00 ~ 20:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Csűr

12:00 | Játszóház

Csodaszarvas

Árok

TAKATTTUKA

17:00 | Technobalett

Erdei Iskola / Központ

15:00 | Hastánc

Civil udvar

Napközi

16:00 | Stilócunami

Mező

Oázis

Szépítkezde

16:00 | KolorZ