Festival Program Template

Szerda

Magyar Zene Háza Székelykapu NagyszínpadKERETCsűr
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
18:00 ~ 19:00
emotional hiphop
18:00 ~ 18:30
alternatív rock
19:00
19:00 ~ 19:30
folk pop
19:45 ~ 20:45
electronica | rnb
20:00
20:00 ~ 20:30
indie pop
20:45 ~ 21:45
hiphop | rap
21:00
21:00 ~ 22:00
power pop | rock
21:30 ~ 22:30
hiphop | pop
22:00
22:00 ~ 00:00
house | techno
22:30 ~ 23:30
acoustic | folk
23:00
23:15 ~ 00:15
alternative rock | indie rock
00:00
00:00 ~ 00:30
post punk
00:00 ~ 03:00
house | rave
01:00
01:00 ~ 02:00
ethno | gipsy | punk
01:00 ~ 01:45
glitch core | very fast
02:00
02:00 ~ 03:30
hyperpop
03:00
03:00 ~ 07:00
house | techno
03:30 ~ 04:30
eclectic freestyle
04:00
04:30 ~ 06:00
eclectic freestyle
05:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Magyar Zene Háza Székelykapu Nagyszínpad

18:00 | HOLI ~ emotional hiphop
19:45 | Tirzah ~ electronica | rnb
21:30 | Sega Bodega ~ hiphop | pop
23:15 | Platon Karataev ~ alternative rock | indie rock
01:00 | Bohemian Betyars ft. Parno Graszt ~ ethno | gipsy | punk

KERET

18:00 | Hűvös ~ alternatív rock
19:00 | Pandóra Projekt ~ folk pop
20:00 | Towpe ~ indie pop
21:00 | Felső Tízezer ~ power pop | rock
22:30 | Barkóczi Noémi ~ acoustic | folk
00:00 | Denevér ~ post punk
01:00 | Megtűrtek ~ glitch core | very fast
02:00 | Hyperpop Hungary ~ hyperpop
03:30 | Zorz ~ eclectic freestyle
04:30 | Vadbotond ~ eclectic freestyle

Csűr

20:45 | 6363 ~ hiphop | rap
22:00 | Alexandr ~ house | techno
00:00 | Eris Drew & Octo Octa ~ house | rave
03:00 | Menishu B2B Klayman ~ house | techno

Szerda

08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:0022:0000:0002:0004:00
Magyar Zene Háza Székelykapu Nagyszínpad
HOLI
18:00 ~ 19:00
emotional hiphop
Tirzah
19:45 ~ 20:45
electronica | rnb
Sega Bodega
21:30 ~ 22:30
hiphop | pop
Platon Karataev
23:15 ~ 00:15
alternative rock | indie rock
Bohemian Betyars ft. Parno Graszt
01:00 ~ 02:00
ethno | gipsy | punk
KERET
Hűvös
18:00 ~ 18:30
alternatív rock
Pandóra Projekt
19:00 ~ 19:30
folk pop
Towpe
20:00 ~ 20:30
indie pop
Felső Tízezer
21:00 ~ 22:00
power pop | rock
Barkóczi Noémi
KERET
22:30 ~ 23:30
acoustic | folk
Denevér
KERET
00:00 ~ 00:30
post punk
Megtűrtek
01:00 ~ 01:45
glitch core | very fast
Hyperpop Hungary
02:00 ~ 03:30
hyperpop
Zorz
03:30 ~ 04:30
eclectic freestyle
Vadbotond
04:30 ~ 06:00
eclectic freestyle
Csűr
6363
20:45 ~ 21:45
hiphop | rap
Alexandr
22:00 ~ 00:00
house | techno
Eris Drew & Octo Octa
00:00 ~ 03:00
house | rave
Menishu B2B Klayman
03:00 ~ 07:00
house | techno
A nagy táblázatot szeretném látni!

Magyar Zene Háza Székelykapu Nagyszínpad

18:00 | HOLI ~ emotional hiphop
19:45 | Tirzah ~ electronica | rnb
21:30 | Sega Bodega ~ hiphop | pop
23:15 | Platon Karataev ~ alternative rock | indie rock
01:00 | Bohemian Betyars ft. Parno Graszt ~ ethno | gipsy | punk

KERET

18:00 | Hűvös ~ alternatív rock
19:00 | Pandóra Projekt ~ folk pop
20:00 | Towpe ~ indie pop
21:00 | Felső Tízezer ~ power pop | rock
22:30 | Barkóczi Noémi - KERET ~ acoustic | folk
00:00 | Denevér - KERET ~ post punk
01:00 | Megtűrtek ~ glitch core | very fast
02:00 | Hyperpop Hungary ~ hyperpop
03:30 | Zorz ~ eclectic freestyle
04:30 | Vadbotond ~ eclectic freestyle

Csűr

20:45 | 6363 ~ hiphop | rap
22:00 | Alexandr ~ house | techno
00:00 | Eris Drew & Octo Octa ~ house | rave
03:00 | Menishu B2B Klayman ~ house | techno