Arts

Thursday

10:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Csűr
Playhouse
12:00 ~ 17:00
Trolletetés (Tünet Együttes)
16:30 ~ 17:30
Árok
Thought escape room
13:00 ~ 14:00
TAKATTTUKA
Pottery workshop
12:00 ~ 17:00
Tandem - collective drawing class
12:00 ~ 15:00
GoAerobic
15:00 ~ 16:00
Erdei Iskola / Központ
Tilos az Á: Literature therapy
13:00 ~ 15:00
The hero's daydream
15:00 ~ 17:00
Illusion of Matter (Kozma Johanna)
18:00 ~ 19:00
Civil udvar
Tasz -Legal awareness quiz, Bagázs - "You intervene or you stay out" interactive workshop
14:00 ~ 18:00
Napközi
Herb Farm
12:00 ~ 16:00
Dark secrets
14:00 ~ 17:00
Mező
Active O2 Volleyrádó
14:00 ~ 16:00
Oázis
Repeta x Munch community breakfast
10:00 ~ 12:00
Handpan and sound bath
13:00 ~ 14:00
SH37 movie screening
13:40 ~ 00:00
Acroyoga
11:00 ~ 13:00
Chikung
14:00 ~ 15:00
Mind: Blown
15:00 ~ 17:00
Utazás Faremidóba(TÁP Színház)
21:00 ~ 23:00
Szépítkezde
KolorZ
16:00 ~ 20:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Csűr

12:00 | Playhouse

Csodaszarvas

Árok

TAKATTTUKA

15:00 | GoAerobic

Erdei Iskola / Központ

Civil udvar

Napközi

12:00 | Herb Farm
14:00 | Dark secrets

Mező

Oázis

11:00 | Acroyoga
14:00 | Chikung
15:00 | Mind: Blown

Szépítkezde

16:00 | KolorZ

Friday

10:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Csűr
Playhouse
12:00 ~ 17:00
Levegőt (Free SZFE)
16:00 ~ 17:00
Árok
Thought escape room
13:00 ~ 14:00
TAKATTTUKA
Tandem - collective drawing class
12:00 ~ 15:00
Pottery workshop
12:00 ~ 17:00
Erdei Iskola / Központ
Tilos az Á: Creative language workshop
13:00 ~ 15:00
The hero's daydream
15:00 ~ 17:00
László Károlyné (Juhász Adél)
17:00 ~ 18:00
Civil udvar
Nane - Interactive sex ed, Helsinki - Armed Peter card game, Amnesty - Human rights toto and lmbtq twister
14:00 ~ 18:00
Napközi
Herb Farm
12:00 ~ 18:00
Coffewear workshop
13:00 ~ 16:00
Fankapanka embroidery workshop
14:00 ~ 17:00
Dark secrets
14:00 ~ 17:00
Mező
Active O2 Volleyrádó
14:00 ~ 16:00
Oázis
Repeta x Munch community breakfast
10:00 ~ 12:00
SH37 movie screening
12:40 ~ 00:00
Yologa x Ronaldo Gosling
11:00 ~ 12:00
Handpan sound bath
13:00 ~ 14:00
Chikung
14:00 ~ 15:00
Femme circle
15:00 ~ 16:00
Utazás Faremidóba(TÁP Színház)
21:00 ~ 23:00
Mind: Blown
15:00 ~ 17:00
Szépítkezde
KolorZ
16:00 ~ 20:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Csűr

12:00 | Playhouse

Csodaszarvas

Árok

TAKATTTUKA

15:00 | YogaTribe

Erdei Iskola / Központ

Civil udvar

Napközi

12:00 | Herb Farm
14:00 | Dark secrets

Mező

Oázis

14:00 | Chikung
15:00 | Femme circle
15:00 | Mind: Blown

Szépítkezde

16:00 | KolorZ

Saturday

10:0012:0014:0016:0018:0020:0022:00
Csűr
Playhouse
12:00 ~ 17:00
Átmenet (Szász Zsófia és Bitó Katalin)
17:00 ~ 18:00
Kivonatok (Pataky Klári)
16:00 ~ 17:00
Árok
Thought escape room
13:00 ~ 14:00
TAKATTTUKA
Tandem - collective drawing class
12:00 ~ 15:00
Technoballet
17:00 ~ 18:00
Pottery workshop
12:00 ~ 17:00
Darkness fitness
14:30 ~ 15:30
Erdei Iskola / Központ
Belly dancing
15:00 ~ 16:00
Deep Fake (Farkas D. Gergő)
18:00 ~ 19:00
Civil udvar
LMBTQIA+ Live Library
12:00 ~ 18:00
Amigos - Experiential learning pedagogy, Autonomy - What is your superpower? game and creative activity
14:00 ~ 18:00
Napközi
Coffewear workshop
13:00 ~ 16:00
Fankapanka embroidery workshop
14:00 ~ 17:00
Mező
Active O2 Volleyrádó
14:00 ~ 16:00
Oázis
Repeta x Munch - community breakfast
10:00 ~ 12:00
Handpan sound bath
12:00 ~ 13:00
Yologa x Ronaldo Gosling
13:00 ~ 14:00
SH37 movie screening
13:40 ~ 00:00
Szépítkezde
Kolorz
16:00 ~ 20:00
A nagy táblázatot szeretném látni!

Csűr

12:00 | Playhouse

Csodaszarvas

Árok

TAKATTTUKA

17:00 | Technoballet

Erdei Iskola / Központ

Civil udvar

Napközi

16:00 | Styletsunami

Mező

Oázis

Szépítkezde

16:00 | Kolorz